יש לנו ברק בעיניים!

יש לנו ברק בעיניים!

IMG-20240402-WA0065

עידוד לגיוס – חטיבה 188 עם הדור הצעיר

במאמץ חסר תקדים לעורר השראה ולחנך חיילים עתידיים פוטנציאליים, חטיבה 188 “ברק”, ערכה בהצלחה אירוע בן שלושה ימים יוצא דופן שנועד לעודד גיוס צבאי בקרב תלמידי כיתה י”א במחוז חיפה. השנה מציינת את השנה השנייה ברציפות שהחטיבה ארגנה אירוע כזה, המדגים את מחויבותה לטיפוח תחושת חובה ופטריוטיות בקרב הצעירים.

האירוע, שהתקיים בעיר חדרה , איגד כ-1,800 צעירים, משפחותיהם ובוגרי תנועות נוער שונות, ויצר חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת לכל המשתתפים. בהצגה של גבורה צבאית ומסירות, טנק אמיתי הועבר מהצפון לחדרה, ושימש כסמל מוחשי לעוצמתה וחוסנה של צה”ל.

למשתתפים הייתה הזדמנות ייחודית ליצור אינטראקציה עם מדריכי שריון ולהקשיב לעדויות העוצמתיות של חיילים שנפצעו במלחמת חרבות ברזל, שסיפרו ממקור ראשון על הקרבות בעזה. סיפורים אישיים אלה, שסופרו בתשוקה ובזיק של נחישות בעיניהם של החיילים, הותירו רושם מתמשך על הנוכחים, והציתו עוד יותר את העניין שלהם בשירות למען ארצם.

האירוע היה מאמץ משותף, שהתאפשר הודות לתמיכת עמותת פנאי העיר של העיר חדרה , החווה החקלאית ועמותת ברק של חטיבה 188. שותפות זו מדגישה את התמיכה הקהילתית הקולקטיבית בצה”ל ובתפקידו המכריע בהגנה על האומה. יוזמת חטיבה 188 לא רק מדגישה את החשיבות של השירות הצבאי בהבטחת ביטחונה של ישראל, אלא גם משמשת כבמה לגיוס פוטנציאלי להשיג הבנה עמוקה יותר של משימת צה”ל וערכיו. על ידי מתן חוויה סוחפת המשלבת חינוך עם השראה, החטיבה מעצבת באופן פעיל את הדור הבא של חיילי צה”ל.

ככל שחטיבה 188 ממשיכה לבנות על הצלחת אירוע זה, היא נותרת איתנה במשימתה לטפח כוח עתידי חזק ומחויב, מוכן להגן על ישראל ולשמור על אידיאליה.

אנחנו מביעים את תודתנו לכל המשתתפים והתומכים שתרמו להצלחת מאמץ משמעותי זה.

שיתוף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן